• perm_phone_msg(0553)6611912

Karşıyaka Sancaklı Ağır Vasıta Taşıma

Ağır vasıta araçların taşınması sırasında araçların zarar görmemesi önemlidir. Aracın türüne ve ağırlığına göre taşıma sırasında kullanılacak araçlar ve ekipmanlar, iş öncesinde belirlenmelidir. İşinin ehli firmalar tercih edilerek taşınan vasıtanın zarar görmemesi sağlanmalıdır. Tecrübeli firmaların sunduğu taşıma hizmeti ile taşınacak vasıta hasar görmeden istenilen noktaya taşınmalıdır. Karşıyaka Sancaklı ağır vasıta taşıma olarak ağır vasıtaların taşınması sırasında taşınan araçlar hiçbir maddi hasara uğramamaktadır. Tır, kamyon, otobüs ve diğer tüm ağır vasıtaların taşıma işlerini özveri ile yerine getirmekteyiz.

Ağır Vasıta Taşıma İşinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Nelerdir?

Ağır vasıta taşıma işi önemli bir iştir. Tecrübeli ve işinin ehli firmalar taşıma işi için tercih edilmelidir. Tır, kamyon ve otobüs taşımalarında doğru firmalar tercih edilmelidir. Doğru firmalar tercih edilmediğinde araçların hasar görme durumu ortaya çıkabilmektedir. Karşıyaka Sancaklı ağır vasıta taşıma firması olarak otobüs, kamyon ve tır gibi ağır vasıtaların taşınması sırasında araçların zarar görmemesini sağlamaktayız. Ağır vasıta araçlarınızı istediğiniz noktadan alarak yine istediğiniz noktaya itina ile taşımaktayız.
Ağır vasıta taşıma işi talebi firmamıza ulaştığında taşınacak vasıtanın türüne göre uygun taşıma araçları firmamızca seçilmektedir. Doğru ekipmanlarla birlikte tecrübeli personel görevlendirilerek belirlenen tarih ve saatte görev alanına gönderilmektedir. Otobüs, kamyon ve tırlar özverili bir şekilde bulunduğu yerden alınarak herhangi bir hasara uğramadan belirtilen noktaya ulaştırılmaktadır. Karşıyaka Sancaklı ağır vasıta taşıma firması olarak taşıma sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. İnsan ve çevre sağlığını tehlikeye atacak hiçbir uygulama firmamız tarafından taşıma sırasında yapılmamaktadır.
Karşıyaka Sancaklı Ağır Vasıta Taşıma İşinde Farklarınız Nelerdir?
Ağır vasıta taşıma işinde sektörde faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Bu firmalar farklı fiyat politikaları uygulayarak müşterilerine hizmet sunmaktadırlar. Sektörde faaliyet gösteren diğer firmalardan farklarımız kısaca şöyledir:

  • Piyasada sunulan hizmet fiyatının çok altında hizmet fiyatı talep etmekteyiz,
  • Taşınan otobüs, tır ve kamyonların taşınması sırasında hasarsızlık garantisi sunmaktayız,
  • Taşıma öncesinde ve taşıma sırasında iş güvenliği ilkelerine azami dikkat etmekteyiz.

Karşıyaka Sancaklı ağır vasıta taşıma firması olarak en uygun fiyatı sunarken müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimizden taviz vermemekteyiz.

Hemen şimdi arayın.
0(553) 661 19 12

Karşıyaka Sancaklı Ağır Vasıta Taşıma