• perm_phone_msg(0553)6611912

Karşıyaka Tüneller Forklift Taşıma

Forkliftlerin zarar görmeden taşınması işi kolay bir iş değildir. Bu araçların ufak bir hata sonucunda taşınma sırasında zarar görmeleri muhtemeldir. Bu nedenle işinin ehli firmalar, forklift taşıma işlerinde tercih edilmelidir. Güvenilir olmayan ve yeterli tecrübeye sahip olmayan taşıma firmaları tercih edildiğinde forkliftler taşıma sırasında hasara uğrayabilmektedirler. Bu durum da ilgililer adına maddi zararlara yol açabilmektedir. Ortaya çıkan hasar herhangi bir satıcı firmanın sattığı forklifti müşterisine ulaştırması sırasında ortaya çıktıysa forklift satan firmanın prestij kaybına neden olacaktır. Karşıyaka Tüneller forklift taşıma olarak tüm forklift taşıma işleriniz özveri ile ve tam zamanında gerçekleştirilmektedir.

Karşıyaka Tüneller Forklift Taşıma İşi Nasıl Yapılmaktadır?

Forklift taşıma işi forkliftin boyutuna ve yapısına göre değişebilmektedir. Taşıma sırasında kullanılan ekipmanlar bu nedenle farklı olabilmektedir. Büyük boyuttaki bir forkliftin taşınması sırasında kullanılan römork, küçük bir forkliftin taşınması için kullanılan römorktan farklıdır. Büyük hacimli forkliftlerin taşınması için geniş römorklar kullanılmaktadır. Römorka yerleştirilen forklift istenilen yere hasar görmeden taşınmaktadır. Karşıyaka Tüneller forklift taşıma olarak tüm forklift taşıma işlerinizde hasarsızlık garantisi sunmaktayız. İstediğiniz her yere forklift taşıma işlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Forklift Taşıma İşinde Diğer Firmalardan Farklarınız Nedir?                          
Sektörde uzun yıllar faaliyet gösteren firmamız, piyasanın en kaliteli ve en tecrübeli personelini istihdam etmektedir. Diğer firmalardan farkımızı kısaca özetlersek bu farklar şunlardır:

  • Piyasada oluşan taşıma hizmetinin çok altında bir hizmet fiyatı sunmaktayız,
  • Piyasanın altında fiyat talebinde bulunurken hizmet kalitemizi en üst düzeyde sağlamaktayız,
  • Sektörün en tecrübeli çalışanlarını görevlendirmekteyiz,
  • En son teknoloji ekipmanları taşıma sırasında kullanmaktayız,
  • Forkliftin yapısına uygun taşıma araçları ve römorkları belirleyerek, taşıma sırasında bunları kullanmaktayız,
  • Taşıma sırasında iş güvenliği ilkelerine azami müddette dikkat etmekteyiz,
  • Taşıma sırasında forkliftin zarar görmemesi adına hasarsızlık garantisi sunmaktayız.

Karşıyaka Tüneller forklift taşıma firması olarak tüm forklift taşıma işlerinizi itina ile yerine getirmekteyiz. En uygun fiyatları sunarken müşteri memnuniyetini elde etmek adına kalitemizden kesinlikle taviz vermemekteyiz. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamızla tüm forklift taşıma işlerinizi tam zamanında gerçekleştirmekteyiz. İşin gerektirdiği tecrübeye sahip olan firmamız forklift taşıma işlerinizde her zaman yanınızda olmaktadır.

Hemen şimdi arayın.
0(553) 661 19 12

Karşıyaka Tüneller Forklift Taşıma