• perm_phone_msg(0553)6611912

İzmir Kurtarıcı

Aracın beklenilmeyen bir anda yolda kaldığı durumlar sürücünün başına gelebilecek can sıkıcı durumların başında gelmektedir. Böyle durumlarda araca kısa sürede ulaşılarak istenilen ve ihtiyaç duyulan yere aracın taşınması gerekmektedir. İzmir kurtarıcı olarak tüm araç taşıma işlerini özveri ile yapmaktayız. Taşınacak aracın niteliğine uygun oto çekiciler kullanılarak çekme hizmeti çok kısa sürede ve güvenli bir şekilde sunulmaktadır. Hizmetin ifası sırasında tüm güvenlik önlemleri asgari seviyede alınmakta, çekici hizmeti sırasında trafik güvenliği göz önünde bulundurulmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız 7/24 oto kurtarma hizmeti sunarak sizlerin zor anlarında yanınızda olmaktadır. Tüm araçların çekilmesi işini kolaylıkla ve çok kısa sürede yerine getirmekteyiz.

Oto Kurtarma Hizmeti Hangi Hallerde Ortaya Çıkmaktadır?

Oto kurtarma hizmeti, aracın bazı durumlarda hareket edemeyecek hale geldiğinde ihtiyaç duyulan bir hizmet olmaktadır. Bu haller genel olarak şöyle belirtilebilir:

  • Aracın yakıtının olmaması ve aracın hareket edememesi durumu. Bu durumun akşam vaktinde ve tenha bölgelerde gerçekleşmesi durumu sürücü için tehlikeli olabilmektedir. Araca ve sürücüye bir an önce ulaşılarak aracın çekilmesi gerekmektedir,
  • Aracın kazaya karışması, hareket edemeyecek hale gelmesi. Bu durumda trafik güvenliği sağlanarak aracın çekilmesi ve tamir yerine götürülmesi gerekmektedir. Bu durumlarda trafik güvenliği önem arz etmektedir,
  • Aracın herhangi bir yerinde arıza oluşması ve aracın hareket edemiyor hale gelmesi. Bu durumda da araca ulaşılarak en yakın tamirciye götürülmesi gerekmektedir. İzmir kurtarıcı olarak her konuma çok kısa sürede ulaşmaktayız.

İzmir Kurtarıcı Nasıl Hizmet Veriyor?

Oto kurtarma talebi firmamıza ulaştığında talep edilen konuma, işin niteliğine uygun oto çekici aracı çok kısa sürede gönderilmektedir. Oto kurtarma aracımız, yürüyemeyecek halde olan aracı güvenli bir şekilde yükleyerek ihtiyaç duyulan yere ulaştırmaktadır. Hizmet sunumu sırasında tüm güvenlik önlemlerine azami ölçüde dikkat edilmektedir. İzmir kurtarıcı olarak sektörde faaliyet gösteren firmalar arasında özel bir yeri olan firmamız, en uygun hizmet fiyatını yüksek kalite ile sunmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızla her oto kurtarma hizmetinde yanınızda olmaktayız. İşimizi çok kısa sürede ve çok uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Hemen şimdi arayın.
0(553) 661 19 12

İzmir Kurtarıcı