• perm_phone_msg(0553)6611912

İzmir Karşıyaka Oto Çekici

Otoyolda giderken aracınızın arıza yapması durumunda yolda kalma ihtimaliniz her zaman bulunmaktadır. Bu durumlarda arıcınıza çok kısa sürede ulaşılarak oto çekici aracılığı ile aracınızın oto tamirciye götürülmesi gerekmektedir. Başka bir durum olarak; aracınızın beklenmeyen bir şekilde herhangi bir kazaya karışarak hareket edemez duruma geldiği durumlarda da aracınızın zaman kaybetmeden kaza yerinden alınması ve tamir için ilgili yerlere götürülmesi güvenlik açısından önemlidir. İzmir Karşıyaka oto çekici firması olarak sektörde faaliyet gösteren firmalar arasında farklı bir konumda bulunan firmamız, tüm çekici ihtiyaçlarınızı kısa sürede gidermektedir. En uygun çekme hizmeti fiyatı ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Çekici Hizmetini Gerektiren Durumlar Nelerdir?

Otoyolda seyir halinde giderken beklenmeyen durumlarda aracınız yola devam edemez hale gelebilir.  Bu durumlar genel olarak şunlardır:

  • Aracın yakıtının tükenmesi ve aracın olduğu yerde kalması,
  • Aracın herhangi bir parçasında arıza meydana gelmesi ve aracın hareket etmemesi ya da hareket ettirilmesinin riskli olması,
  • Aracın herhangi bir kazaya karışması ve yola devam edemeyecek durumda kalması.

Yukarıda bahsedilen durumlarda İzmir Karşıyaka oto çekici olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. 7/24 hizmet sunarak çekici ihtiyacınızı kısa süre gidermekteyiz. Kısa sürede konum bilgilerinizi alarak profesyonel ekibimizle aracınıza ulaşmaktayız.

İzmir Karşıyaka Oto Çekici Hizmeti Nasıl Sunulur?

Çekici hizmeti talebiniz firmamıza ulaştığında bulunduğunuz ya da bildirdiğiniz yere çekici araçlarımız çok kısa sürede intikal etmektedir. Zengin araç filomuzla çekici hizmetinin sunulacağı aracın türüne göre uygun bir çekici aracı talep edilen yere gönderilmektedir. Kısa sürede, belirtilen konuma ulaşılarak güvenli bir şekilde, yolda kalan aracınız oto çekiciye yüklenmektedir. Yükleme işleme sonrasında aracınız yine güvenli bir şekilde talep edilen noktaya ulaştırılmaktadır. Hizmet sırasında tüm güvenlik önlemleri alınmakta, çekici hizmeti eğer kaza nedeniyle verilmekteyse çekici hizmeti sırasında trafik güvenliği dikkate de alınmaktadır.
İzmir Karşıyaka oto çekici olarak piyasanın en uygun hizmet fiyatını sunarak müşteri memnuniyetini önemsemekteyiz. Kaliteli çekici hizmetini uygun fiyatla sunarak farkımızı ortaya koyuyoruz. Son teknoloji ekipmanları kullanarak aracınız hasar görmeden ve çok kısa sürede bulunduğu yerden çekilmektedir. Oto çekici işi tecrübeye sahip olan ve işini ciddiye alan firmaların yapması gereken bir iş olduğundan firmamız bu konudaki tüm taleplerinizi memnuniyetle yerine getirmektedir.

Hemen şimdi arayın.
0(553) 661 19 12

İzmir Karşıyaka Oto Çekici
Karşıyaka Aksoy Oto Çekici , İzmir Karşıyaka Oto Çekici , Karşıyaka Alaybey Oto Çekici , Karşıyaka Atakent Oto Çekici , Karşıyaka Bahariye Oto Çekici , Karşıyaka Bahçelievler Oto Çekici , Karşıyaka Bahriye Oto Çekici , Karşıyaka Bostanlı Oto Çekici , Karşıyaka Cumhuriyet Oto Çekici , Karşıyaka Dedebaşı Oto Çekici , Karşıyaka Demirköprü Oto Çekici , Karşıyaka Donanmacı Oto Çekici , Karşıyaka Fikri Altay Oto Çekici , Karşıyaka Goncalar Oto Çekici , Karşıyaka İmbatlı Oto Çekici , Karşıyaka İnönü Oto Çekici , Karşıyaka Latife Hanım Oto Çekici , Karşıyaka Mavişehir Oto Çekici , Karşıyaka Mustafa Kemal Oto Çekici , Karşıyaka Nergiz Oto Çekici , Karşıyaka Örnekköy Oto Çekici , Karşıyaka Sancaklı Oto Çekici , Karşıyaka Seyirtepe Oto Çekici , Karşıyaka Şemikler Oto Çekici , Karşıyaka Tersane Oto Çekici , Karşıyaka Tuna Oto Çekici , Karşıyaka Yalı Oto Çekici , Karşıyaka Yamanlar Oto Çekici , Karşıyaka Zübeyde Hanım Oto Çekici ,Aksoy Oto Çekici ,İzmir Oto Çekici ,Alaybey Oto Çekici ,Atakent Oto Çekici ,Bahariye Oto Çekici ,Bahçelievler Oto Çekici ,Bahriye Oto Çekici ,Bostanlı Oto Çekici ,Cumhuriyet Oto Çekici ,Dedebaşı Oto Çekici ,Demirköprü Oto Çekici ,Donanmacı Oto Çekici ,Fikri Altay Oto Çekici ,Goncalar Oto Çekici ,İmbatlı Oto Çekici ,İnönü Oto Çekici ,Karşıyaka Oto Çekici ,Karşıyaka Otoban Oto Çekici ,Karşıyaka Tüneller Oto Çekici ,Latife Hanım Oto Çekici ,Mavişehir Oto Çekici ,Mustafa Kemal Oto Çekici ,Nergiz Oto Çekici ,Örnekköy Oto Çekici ,Sancaklı Oto Çekici ,Seyirtepe Oto Çekici ,Şemikler Oto Çekici ,Tersane Oto Çekici ,Tuna Oto Çekici ,Yalı Oto Çekici ,Yamanlar Oto Çekici ,Zübeyde Hanım Oto Çekici