• perm_phone_msg(0553)6611912

İzmir Karşıyaka Oto Kurtarıcı

Issız bir yolda seyir halindeyken aracınızın herhangi bir nedenle hasar görmesi ve yola devam edemeyecek durumda olmanız çok da isteyebileceğiniz bir durum değildir. Ancak böyle durumlara araç kullanırken sıkça rastlanılmaktadır. Aracınızın bir kazaya karışması durumunda da hareket edemeyeceği bir hale gelmesi mümkün olmaktadır. Ya da aracınızın yeterli yakıta sahip olmaması nedeniyle yola devam edemeyecek bir durumda olması da aynı şekilde herkesin başına gelebilecek olaylardandır. Böyle durumlarda oto çekicinin yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. İzmir Karşıyaka oto kurtarıcı olarak tüm oto çekici ihtiyaçlarını uygun çekici araçlarımızla yerine getirmekteyiz. Oto kurtarma hizmetini çok kısa sürede yerine getirerek zor anlarınızda yanınızda olmaktayız.

İzmir Karşıyaka Oto Kurtarıcı Hizmeti Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Aracınızın çeşitli nedenlerle yolda kalması durumunda bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız, konum bilgilerinizi alarak kısa sürede aracınıza ulaşmaktadır. Aracınız bir kazaya karıştıysa ve acilen olay yerinden çekilmesi gerekiyorsa zaman kaybetmeden İzmir Karşıyaka oto kurtarıcı firmamıza ulaşmalısınız. Kaza sonrasında aracın çekilmesi sırasında trafik güvenliğini tehlikeye sokmadan çekme hizmetini hızla vermekteyiz. Aracın tenha bölgelerde kalması durumunda da sürücü için tehlike oluşturabilecek mahalden sürücünün ve aracın bir an önce çekilmesi güvenlik açısından zorunludur. Bu durumlarda hızlı bir şekilde araca ulaşılarak araç çekme hizmetini itina ile sunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Oto kurtarma hizmetini en tecrübeli personelimizle ve işinin ehli çalışanlarımız ile sunmaktayız. İzmir Karşıyaka oto kurtarıcı olarak hizmet kalitemizi en uygun fiyatla sunmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli farklarımız şunlardır:

  • Oto kurtarma hizmetini işin niteliğine uygun oto çekiciler ile yerine getirmekteyiz,
  • Oto kurtarma hizmeti sırasında uzman personel görevlendirmekteyiz,
  • Donanımlı araçlarımızla araç çekme hizmetini kısa sürede tamamlamaktayız,
  • Çekme hizmeti sırasında çekilen araca, varsa trafik durumuna ve çevreye zarar vermeyerek hasarsızlık garantisi sunmaktayız.
Oto kurtarıcı firmamız, tüm oto kurtarma işlerinizde bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktadır. 7/24 hizmet sunarak tüm oto çekici hizmeti taleplerinizi anında karşılamaktayız. Piyasanın en uygun hizmet fiyatını en yüksek hizmet kalitesi ile sunarak müşteri memnuniyetini elde etmeye önem veriyoruz.

Hemen şimdi arayın.
0(553) 661 19 12

İzmir Karşıyaka Oto Kurtarıcı
Karşıyaka Aksoy Oto Kurtarıcı , İzmir Karşıyaka Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Alaybey Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Atakent Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Bahariye Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Bahçelievler Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Bahriye Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Bostanlı Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Cumhuriyet Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Dedebaşı Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Demirköprü Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Donanmacı Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Fikri Altay Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Goncalar Oto Kurtarıcı , Karşıyaka İmbatlı Oto Kurtarıcı , Karşıyaka İnönü Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Latife Hanım Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Mavişehir Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Mustafa Kemal Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Nergiz Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Örnekköy Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Sancaklı Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Seyirtepe Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Şemikler Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Tersane Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Tuna Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Yalı Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Yamanlar Oto Kurtarıcı , Karşıyaka Zübeyde Hanım Oto Kurtarıcı ,Aksoy Oto Kurtarıcı ,İzmir Oto Kurtarıcı ,Alaybey Oto Kurtarıcı ,Atakent Oto Kurtarıcı ,Bahariye Oto Kurtarıcı ,Bahçelievler Oto Kurtarıcı ,Bahriye Oto Kurtarıcı ,Bostanlı Oto Kurtarıcı ,Cumhuriyet Oto Kurtarıcı ,Dedebaşı Oto Kurtarıcı ,Demirköprü Oto Kurtarıcı ,Donanmacı Oto Kurtarıcı ,Fikri Altay Oto Kurtarıcı ,Goncalar Oto Kurtarıcı ,İmbatlı Oto Kurtarıcı ,İnönü Oto Kurtarıcı ,Karşıyaka Oto Kurtarıcı ,Karşıyaka Otoban Oto Kurtarıcı ,Karşıyaka Tüneller Oto Kurtarıcı ,Latife Hanım Oto Kurtarıcı ,Mavişehir Oto Kurtarıcı ,Mustafa Kemal Oto Kurtarıcı ,Nergiz Oto Kurtarıcı ,Örnekköy Oto Kurtarıcı ,Sancaklı Oto Kurtarıcı ,Seyirtepe Oto Kurtarıcı ,Şemikler Oto Kurtarıcı ,Tersane Oto Kurtarıcı ,Tuna Oto Kurtarıcı ,Yalı Oto Kurtarıcı ,Yamanlar Oto Kurtarıcı ,Zübeyde Hanım Oto Kurtarıcı