• perm_phone_msg(0553)6611912

Fikri Altay Oto Kurtarıcı

Issız bir yolda seyir halindeyken aracınızın herhangi bir nedenle hasar görmesi ve yola devam edemeyecek durumda olmanız çok da isteyebileceğiniz bir durum değildir. Ancak böyle durumlara araç kullanırken sıkça rastlanılmaktadır. Aracınızın bir kazaya karışması durumunda da hareket edemeyeceği bir hale gelmesi mümkün olmaktadır. Ya da aracınızın yeterli yakıta sahip olmaması nedeniyle yola devam edemeyecek bir durumda olması da aynı şekilde herkesin başına gelebilecek olaylardandır. Böyle durumlarda oto çekicinin yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Fikri Altay oto kurtarıcı olarak tüm oto çekici ihtiyaçlarını uygun çekici araçlarımızla yerine getirmekteyiz. Oto kurtarma hizmetini çok kısa sürede yerine getirerek zor anlarınızda yanınızda olmaktayız.

Fikri Altay Oto Kurtarıcı Hizmeti Hakkında Ayrıntılı Bilgi

Aracınızın çeşitli nedenlerle yolda kalması durumunda bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız, konum bilgilerinizi alarak kısa sürede aracınıza ulaşmaktadır. Aracınız bir kazaya karıştıysa ve acilen olay yerinden çekilmesi gerekiyorsa zaman kaybetmeden Fikri Altay oto kurtarıcı firmamıza ulaşmalısınız. Kaza sonrasında aracın çekilmesi sırasında trafik güvenliğini tehlikeye sokmadan çekme hizmetini hızla vermekteyiz. Aracın tenha bölgelerde kalması durumunda da sürücü için tehlike oluşturabilecek mahalden sürücünün ve aracın bir an önce çekilmesi güvenlik açısından zorunludur. Bu durumlarda hızlı bir şekilde araca ulaşılarak araç çekme hizmetini itina ile sunmaktayız.

Oto Kurtarma Hizmetini Nasıl Veriyoruz?

Oto kurtarma hizmetini en tecrübeli personelimizle ve işinin ehli çalışanlarımız ile sunmaktayız. Fikri Altay oto kurtarıcı olarak hizmet kalitemizi en uygun fiyatla sunmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran en önemli farklarımız şunlardır:

  • Oto kurtarma hizmetini işin niteliğine uygun oto çekiciler ile yerine getirmekteyiz,
  • Oto kurtarma hizmeti sırasında uzman personel görevlendirmekteyiz,
  • Donanımlı araçlarımızla araç çekme hizmetini kısa sürede tamamlamaktayız,
  • Çekme hizmeti sırasında çekilen araca, varsa trafik durumuna ve çevreye zarar vermeyerek hasarsızlık garantisi sunmaktayız.
Oto kurtarıcı firmamız, tüm oto kurtarma işlerinizde bir telefon kadar yakınınızda bulunmaktadır. 7/24 hizmet sunarak tüm oto çekici hizmeti taleplerinizi anında karşılamaktayız. Piyasanın en uygun hizmet fiyatını en yüksek hizmet kalitesi ile sunarak müşteri memnuniyetini elde etmeye önem veriyoruz.

Hemen şimdi arayın.
0(553) 661 19 12

Fikri Altay Oto Kurtarıcı