• perm_phone_msg(0553)6611912

İzmir Oto Kurtarma

Aracınızla seyir halinde giderken hiç beklemediğiniz bir anda yolda kalabilirsiniz. Bu durum, sık rastlanan bir hadise olmakla birlikte, sürücüler için büyük bir kâbus olmaktadır. Yolda kalma durumu yoğun bir trafikte giderken yaşandığında büyük ve can sıkıcı bir durum araç sürücüsü için teşkil edebilmektedir. Ya da ıssız bir yerden aracınızla geçerken herhangi bir nedenle de aracınız yola devam edemeyebilir. Bu durumlarda kaliteli bir çekici firmasına başvurmalısınız. İşini tecrübesine dayanarak yapan bir çekici firması, çekici hizmetini doğru bir şekilde sunacaktır. İzmir oto kurtarma firması olarak, işin gerektiği tecrübeye sahip olarak çekici hizmetini özveri ile sunmaktayız. Çekici hizmeti sırasında tüm güvenlik önlemleri firmamız tarafından azami ölçüde alınmaktadır.
Oto Kurtarma Hizmetine İhtiyaç Duyulan Durumlar
Aracınız seyir halindeyken bazı durumlar nedeniyle yola devam edemeyebilirsiniz. Bu durumlar genel olarak şöyledir:

  • Aracınızın bir kazaya karışması ve gidemeyecek durumda bulunması. Bu durumda aracın trafik güvenliği için bir an önce kaza yerinden güvenli bir şekilde çekilmesi gerekmektedir,
  • Aracın yakıtının tükenmesi durumu. Bu durumların gece vaktinde ıssız bir yerde gerçekleşmesi, sürücüler için adeta bir kâbus olmaktadır. Sürücüye ve araca zaman kaybetmeden ulaşılması zaruridir,
  • Aracın herhangi bir nedenle arıza vermesi ve yola devam edemeyecek durumda olması.

Yukarıda sayılan nedenler gerçekleştiğinde aracın zaman kaybetmeden çekilmesi gerekmektedir. İzmir oto kurtarma olarak tüm durumlarda çekme hizmetini çok kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

İzmir Oto Kurtarma Hizmetini Nasıl Vermekteyiz?

Oto kurtarma işi ciddi bir iştir ve ciddi firmalar tarafından sunulması gerekir. İzmir oto kurtarma firması olarak zengin oto çekici filomuz ile tüm çekici ihtiyaçlarınızı kısa sürede karşılamaktayız. Sektörde lider olan firmamız piyasanın altında hizmet fiyatları sunarak müşterilerini memnun etmektedir. Kalitenin uygun fiyatla sunulduğu hizmet anlayışımızla çekiciye ihtiyaç duyulan her alanda bulunmaktayız.
Talebiniz doğrultusunda konum bilgileriniz alınarak çekici hizmetine ihtiyaç duyduğunuz yere kısa sürede ulaşmaktayız. Oto çekiciye özveri ile yüklenen aracınız güvenli bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmaktadır. Taşıma sırasında hasarsızlık garantisi sunarak sizleri güvence altına almaktayız. En kaliteli oto kurtarma hizmetini sunarak hem sizleri memnun ediyoruz hem de zorda kalan tüm araçlara deva oluyoruz.

Hemen şimdi arayın.
0(553) 661 19 12

İzmir Oto Kurtarma