Karşıyaka Çekici
Karşıyaka Çekici

Karşıyaka Çekici

Trafikte her geçen gün artan araç sayısına bağlı olarak yollardaki arıza ve kaza durumları da artış göstermektedir.Böyle durumlarda araç çekicileri yolda kalanları kurtararak aracın yoldan en hızlı ve güvenli bir şekilde çekilmesini sağlar. Trafiğin aksamaması ve trafikteki diğer sürücülerin güvenli bir şekilde seyahat edebilmesi adına işinde profesyonel bir firma ile çalışmak önemlidir. Karşıyaka çekici olarak Karşıyaka'nın tüm bölgelerinde herhangi bir sebeple yolda kalan tüm araçların yardımına koşuyoruz.Büyük veya küçük boyutlu tüm araç tiplerine uygun çekici araçlarımız ile yolda kalan aracınızı daha fazla zarar görmeden güvenli bir şekilde kurtarıyoruz.

Karşıyaka en yakın çekici firması

Arıza durumlarında veya aracınızın bir yerden başka bir yere taşınması gerektiğinde, çekiciye ihtiyaç duyduğunuzda size en yakın çekici firması olarak hizmet vermekteyiz. Lastik patlaması,akü bitmesi,yakıt bitmesi,aracınızın arızalanması ve kazaya karışması gibi nedenlerle aracınız hiç ummadığınız anda yolda kalabilir.Böyle durumlarda kendinizin ve aracınızın güvenliği için başarısını kanıtlamış,profesyonel çalışan hızlı bir çekici firmasından yardım almak en doğru karardır.Karşıyaka bölgesinde her konuma en geç 15 dakika içinde ulaşarak yolda kalmış aracınızı özenle çekici aracımıza yükleyerek gereken yerlere en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Karşıyakada 7 gün 24 saat açık çekici firması

Araçla yolculuk sırasında ne kadar dikkatli olunsa da bazı durumlar yolda kalmanıza sebebiyet verebilir. Aracınızın tüm bakımları ve kontrolleri düzenli olarak yapılsa da beklenmedik arızalarla ve istenmeyen durumlarla karşı karşıya kalmak olası bir durumdur.Günün hangi saati olursa olsun zaman farketmeksizin 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdeyiz. En iyi ve kesintisiz hizmet alabilmeniz için günün her saati yolda kalan araçların kurtarılmasını sağlıyoruz. Yolda kaldığınızda bize konum göndermeniz yeterlidir. En kısa süre içerisinde bulunduğunuz noktaya gelerek aracınızı gerekli yere çekiyoruz.

Karşıyaka çekici ücretleri ne kadar ?

Yolda kaldığınızda ve aracınızın bir noktadan diğer bir noktaya taşınması gerektiğinde aracınızın garantili ve güvenli bir şekilde taşınması için çekiciden yardım almak gereklidir.Karşıyaka çekici ücretleri alınan hizmetin çeşidine göre farklılık gösterir.Çekilecek aracın hangi sebeple yolda kaldığı ücreti etkileyen bir durumdur.Tekerlekleri kilitlenmiş ve hareketi sınırlanmış bir aracın çekim işlemi akü bitmesi,lastik patlaması gibi daha basit arızalar sebebiyle yolda kalan araçlara göre daha zordur.Bunların dışında aracın büyüklüğü ve çekme işleminin gece veya gündüz yapılması da ücrette değişiklik yaratan durumlardır. Detaylı bilgi almak için irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.